09:30 - 11:30 Park Art - All ages - NL/FR Super Piknik (zondag 10/06)
11:00 - 12:00 Performance - All ages - Woordloos Au pied du mur - Zinnode SG (zondag 10/06)
14:00 - 15:00 Performance - Park Art - Workshops - All ages - Woordloos Zeepkisten Race - Course de caisses à savon (zondag 10/06)
12:00 - 18:00 Performance - Park Art - Workshops - All ages - Woordloos Zinnode Super - Kidsgazette & C. Hupin & C. Marchi (zaterdag 09/06)
12:30 - 18:00 Muziek - Performance - Park Art - All ages - NL/FR Schijt je rijk / Lotto Bouse - Productions & Zonen & Circus Pipo
12:00 - 18:00 Muziek - All ages - Woordloos Aubade de Cors des Alpes - L'Echo du Boiron
14:30 - 18:00 Muziek - 8+ - Woordloos Heavy Freak Cello - Mr Marcaille
12:45 - 15:00 Muziek - All ages - Woordloos bOOmfanfare - CirQ
13:30 - 16:45 Performance - All ages - Woordloos One Shot! - Cie One Shot
14:30 - 18:00 Performance - All ages - Woordloos Esquerdes - Hotel Iocandi
15:00 - 17:30 Performance - All ages - Woordloos All at Sea - Acrojou
13:00 - 18:00 Theater - 6+ - Woordloos Headspace - Electric Circus
13:00 - 17:00 Theater - All ages - NL/FR Le Marquis et les caniches - Le Directeur
12:00 - 17:00 Performance - 3+ - Park Art - Woordloos Spetterspeelmachine - Bernadette Huijbers
12:00 - 18:00 1+ - Park Art - Woordloos Mammoet - Klankennest
13:00 - 17:15 3+ - Park Art - Woordloos Manèges Fitness - Cie DUT
12:45 - 17:15 Performance - 3+ - FR - Woordloos Cérémonie d'aérobic sauvage & grotesque - Professeure Postérieur
18:30 - 19:15 Muziek - All ages Rolando Bruno y su orchestra midi
12:30 - 18:30 Performance - Workshops - 8+ - Woordloos Framing the circle - Benjamin Vandewalle
14:00 - 18:00 Theater - 6+ - Woordloos La Route - Anonima Teatro
12:00 - 19:00 3+ - Park Art - Woordloos L'animalada - Cie Katakrak
14:00 - 19:00 3+ - Park Art - NL/FR Park - Waterlanders
20:00 - 22:00 Muziek - All ages - Woordloos Se Lal Bum - Globe Aroma (zaterdag 09/06)
12:00 - 19:00 Performance - All ages - Woordloos Tracking Traces - Benjamin Vandewalle
12:00 - 19:00 Park Art - All ages - Woordloos Espaces Cyclophones - François Cys
12:00 - 19:00 Muziek - All ages - NL/FR Radio K7 - Daddy K7
13:00 - 17:30 Theater - 3+ - Woordloos The Saxophone Man - Teatro Pachuco
13:00 - 17:00 Theater - 6+ - NL De Kanariteiten - Het Kabinet
14:30 - 16:30 Theater - 6+ - Woordloos Buurman in de natuur - Plan d-
15:45 - 16:40 Theater - 6+ - Woordloos S-Cargo à Go-GO - Takeshi and The Escargots
12:00 - 19:00 Park Art - All ages - Woordloos Bank Poétik - ERG & St Luc
12:00 - 15:45 Muziek - All ages - Woordloos L'Orchestre Sauvage de Belgique - L'Axoso
13:00 - 16:00 Performance - Workshops - 6+ - Woordloos Atelier Quartier - Seppe Baeyens (Ultima Vez) & Ief Spincemaille
14:00 - 16:30 Park Art - Workshops - 6+ - 8+ - All ages - NL/FR Felt Workshop - Hana Miletić & Globe Aroma (zaterdag 09/06)
12:30 - 17:30 Workshops - All ages - Woordloos Playpod BX - Cultureghem
14:00 - 17:00 3+ - Workshops - NL/FR Atelier Peinturlures - 4 biblios SG - Vorst/Forest
13:00 - 18:00 Workshops - 6+ - NL/FR Arbre Poétik in the Air - Patrimoine à Roulettes
13:00 - 18:00 Workshops - 6+ - NL/FR Camping MUS-E - MUS-E Belgium
14:00 - 17:00 1+ - Workshops - FR Atomix - BRASS